چهارشنبه, 30 خرداد 1397

همه باهم ، روزقدس

بیانیه ضد صهیونیستی مرکز آموزش علمی کاربردی علمی کاربردی یکدانه شرق قوچان

 

«بسم الله الرحمن الرحیم»

شور و غوغایی در جهان بر ضدّ اسرائیل متجاوز و خونخوار برپا شده و علیرغم سکوت مرگبار حامیان رژیم صهیونیستی مخصوصاً آمریکا و عده‌ای از سران کشورهای عربی، سیل اعتراضات مردمی به سوی اسرائیل غاصب سرازیر شده است و کشتن مردم بی‌دفاع غزه مخصوصاً کودکان و تخریب منازل آنان را شدیداً محکوم می‌کنند.

این هجوم وحشیانه بار دیگر ماهیت اسرائیل و نیات حامیان او را مخصوصاً آمریکا و بعضی از سران کشورهای عربی را آشکار ساخت و داغ ننگی بر پیشانی آنها نهاد.

در این میان جالب این است که سرکرده تروریست‌ها در عراق می‌گوید: «من کار به اسرائیل ندارم وظیفه من فقط کشتن تمام مسلمانانی است که با ما بیعت نکند» و از اینجا نظریه کسانی که می‌گویند این زائده شرور، ساخته و پرداخته اسرائیل است ثابت می‌شود. عجیب این است که سه نفر اسرائیلی کشته شدند و معلوم نیست قاتل آنها چه کسی بوده، آمریکا فوراً آن را محکوم کرد اما بیش از صد­ها فلسطینی شهید و هزاران نفر مجروح شدند که بسیاری از آنها کودکان بودند، نه فقط آمریکا و اتحادیه اروپا و حامیان عرب آنها، آن را محکوم نکردند، بلکه قولاً یا عملاً آن را تأیید کردند.

سزاوار است روز جمعه ضمن حضور گسترده در راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس، کشور ما نیز یکپارچه برضدّ جنایات رژیم صهیونیستی به خروش آید تا ثابت کنیم که این بار نیز بازنده اصلی اسرائیل است که باید طعم تلخ شکست را توأم با منفوریت در سراسر جهان بچشد. خداوند حامیان اسرائیل که از او دفاع می‌کند و در برابر کشتار فلسطینی‌ها سکوت کرده­اند را از این خواب شیطانی غفلت بیدار کند تا این راه ضلالت را رها کرده به صفوف مسلمین بپیوندند و در برابر جنایات اسرائیل و جهان‌خواران بایستند.

 

روابط عمومی

مرکز آموزش علمی کاربردی علمی کاربردی یکدانه شرق قوچان